Social Media:

skorzystaj z chwili dla siEBIE

Odkryj naszą strefę relaksu!

Ciesz się pełnym relaksu pobytem w naszym obiekcie! Dla naszych gości przygotowaliśmy specjalną strefę relaksu, która obejmuje komorę hiperbaryczną, mini salę fitness oraz saunę fińską. Zapewniamy doskonałe warunki do odprężenia i regeneracji.

KOMORA HIPERBARYCZNA

Terapia hiperbaryczna to nieinwazyjna metoda leczenia chorób i dolegliwości polegająca na oddychaniu 100% tlenem podawanym w warunkach zwiększonego ciśnienia. Przebywanie w komorze hiperbarycznej skutecznie nasyca tkanki tlenem. Tlen przenika do czerwonych krwinek, jego stężenie zwiększa się także w osoczu, układzie limfatycznym i płynie mózgowo-rdzeniowym.

Zalety zabiegu dla dorosłych :

  • odbudowa systemu odpornościowego
  • poprawa krążenia
  • przyspieszenie procesu gojenia się ran
  • redukcja obrzęków i stanów zapalnych
  • łagodzenie objawów chorób układu nerwowego takich jak : depresja, Alzheimer, Parkinson, stany po udarze mózgu
  • szybsza regeneracja po wysiłku fizycznym
  • poprawa metabolizmu


Dla dzieci :

Tlenoterapia hiperbaryczna jest szczególnie wskazana dla dzieci z problemami neurologicznymi, cierpiącymi na porażenie mózgowe, ruchowe, autyzm, Zespół Aspergera, ADHD, Zespół Downa.

Cennik zabiegów w komorze: 

Ilość zabiegów Cena zabiegu
od 1 do 4 100 zł
Karnet od 5 80 zł

MINI SALA FITNESS

Jest to idealne miejsce na codzienny trening dla osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas. Wyposażona jest ona w 2 bieżnie treningowe, rower treningowy oraz ciężarki do ćwiczeń siłowych. Można z niej korzystać codziennie do godziny 22:00. Dostęp do niej jest całkowicie bezpłatny! Oferta dotyczy tylko Gości hotelowych.

SAUNA FIŃSKA

Dbając o komfort naszych Gości proponujemy im chwilę relaksu w postaci pobytu w saunie fińskiej. W równym stopniu oczyszcza ona duszę i ciało, zapobiega zmęczeniu i nerwowości, obniża poziom stresu. Jest to forma pielęgnacji urody- zmiękcza i wygładza skórę. Ma również właściwości regenerujące- usuwa bóle mięśni i stawów. Korzystanie z sauny w szczególności polecane jest po wysiłku fizycznym.

Do dyspozycji Gości hotelowych oddajemy Saunę Fińską (suchą), będącą częścią naszej Strefy Relaksu. Można z niej korzystać codziennie do godziny 22:00. Dostęp do niej jest całkowicie bezpłatny! Oferta dotyczy tylko Gości hotelowych.

Właściwości sauny:

Temperatura powietrza: 90-100 °C Wilgotność względna: 15-20 %

Call Now Button